KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13194042
nr 1319 4042
Roj Friberg
(f. 1934), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 76, originalfilm till litografi, "ektoplasma". Motivet: 50x65 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.400 kr
måndag 13 april 2020
kl 19:47:46
3.000 kr
4.000 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
Roj Friberg
Läs mer om Roj Friberg