KONST / Litografier / Färglitografi 9098635
*
nr 909 8635
Denice Zetterqvist
(1929-2014), Sverige
Färglitografi, Denice Zetterqvist (f. 1929), 186/225, motivet: 36x48
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 1 september 2014
kl 18:41:31
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
31/8 13:44:09
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Läs mer om Denice Zetterqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: denice zetterqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50
*
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Läs mer om Denice Zetterqvist
nr 909 8635
Denice Zetterqvist
(1929-2014), Sverige
Färglitografi, Denice Zetterqvist (f. 1929), 186/225, motivet: 36x48
Denice Zetterqvist, svensk målare född 1929, död 2014.
Utrop: | 300 kr |
---|---|
Såld: | 100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 1 september 2014 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
31/8 13:44:09 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Denice Zetterqvist
Denice Zetterqvist, svensk mÃ¥lare född 1929, död 2014.Läs mer om Denice Zetterqvist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: denice zetterqvist färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om 8 dagar
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:50