KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15967080
nr 1596 7080
Jens Fänge
(f. 1965), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 44/80. Bildmått: 19x15 cm, yttermått inklusive ram: 41x34 cm
Jens Fänge, svensk bildkonstnär född 1965 i Göteborg.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 5 februari 2024
kl 20:48:41
600 kr
700 kr
900 kr