KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14776465
nr 1477 6465
Lennart Mörk
(1932-2007), Sverige
"Figaros bröllop. Signerad, 1980. Blandteknik, bildmått: 51x73 cm, yttermått inklusive ram: 70x88:
Lennart Mörk, svensk målare född i Falköping 1932, död 2007.
Utrop:
800 kr
Såld:
400 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:20:15
300 kr
350 kr
Lennart Mörk
Läs mer om Lennart Mörk