MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 9614032
*
nr 961 4032
Bokhylleskåp
50-tal, Teak, längd: 80 cm, djup: 40 cm, höjd: 170 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 maj 2015
kl 18:15:43
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 15:28:49
1
300 kr
10/5 16:06:52
2
350 kr
10/5 16:28:12
1
Vinnande bud
10/5 19:14:09
2
450 kr
10/5 19:14:09
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylleskåp bokylla med skåp skåp skåp med bokhylla skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:53
-
4144 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:13
-
4241 Garderobsskåp
Jugend, mahogny. Bredd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:46
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:12
-
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:25
-
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:15
*
Bokhylleskåp
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 961 4032
Bokhylleskåp
50-tal, Teak, längd: 80 cm, djup: 40 cm, höjd: 170 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 maj 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 15:28:49 | 1 | 300 kr |
10/5 16:06:52 | 2 | 350 kr |
10/5 16:28:12 | 1 | Vinnande bud |
10/5 19:14:09 | 2 | 450 kr |
10/5 19:14:09 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Tema
11 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylleskåp bokylla med skåp skåp skåp med bokhylla skåp med hyllor teak teakmöbler trä
-
1007 Bokhylla
Axel Einar Hjorth (1888-1959), Sverige. "Lovö", NK..//
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:53 -
4144 Bokhylla
Mahgony. Bredd: 150 cm. Höjd: 230 cm (3 delbara se..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 19:13 -
4241 Garderobsskåp
Jugend, mahogny. Bredd: 103 cm, djup: 47 cm, höjd:..//
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:46
-
3353 Hängskåp
1800-tal. Bredd: 68 cm, djup: 25 cm, höjd: 64 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 18:12 -
3175 Hörnvägghylla
mahogny, intarsia. Höjd: 83 cm
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:25 -
3010 Hylla
med skåpdel, 1800-tal. Bredd: 70 cm. Djup: 27 cm. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
imorgon
10 juni kl 20:15