GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Golvvas 6947585
nr 694 7585
Golvvas
keramik, Italien, höjd: 35
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 25 april 2011
kl 18:02:21
21/4 13:27:47
Tilgman Keramik