KONST / Litografier / Grafiskt blad 8034171
*
nr 803 4171
Grafiskt blad
Efter Zorn, "Madonna", motivets mått: 22 x 17
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 januari 2013
kl 18:15:01
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/1 21:03:13
1
300 kr
28/1 13:03:27
2
250 kr
28/1 13:03:55
2
350 kr
28/1 16:03:16
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafiskt blad litografier svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05
-
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57
-
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:50
*
Grafiskt blad
nr 803 4171
Grafiskt blad
Efter Zorn, "Madonna", motivets mått: 22 x 17
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 28 januari 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
24/1 21:03:13 | 1 | 300 kr |
28/1 13:03:27 | 2 | 250 kr |
28/1 13:03:55 | 2 | 350 kr |
28/1 16:03:16 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: anders zorn grafiskt blad litografier svensk grafik svensk konstnär svenska grafiker svenska konstnärer zorn
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:22 -
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:49
-
4227 Färglitografi
Jan Naliwajko (f. 1938), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:05 -
4020 Färglitografi
Jonathan Josefsson. Signerad, numrerad 2/11, dater..//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 20:57 -
4186 Färglitografi
Kejsar Calle Sunesson (f. 1926), Sverige. Brudpar...//
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 18:50