ART / Oil paintings / Oil painting 12746244
nr 1274 6244
OIL PAINTING
unidentified artist. Matterhorn. Signerad Hybbinette. Oil on panel, 49x66 cm,
Oidentifierad konstnär. Matterhorn. Signerad Hybbinette. Olja på pannå, 49x66 cm
800
SEK 300
Monday September 9 2019
at 19:17:18
9/9 12:44:42