ART / Lithographs / Litograph in colors 12746588
nr 1274 6588
Ian Rusth
(f. 1950), Sverige
Ian Rusth (b. 1950), Sweden. "Sommarkväll". Signed, numbered 54/250. Sheet: 58x40 cm, löst blad,
LITOGRAPH IN COLORS, "Sommarkväll". Signerad, numrerad 54/250. Bladets mått: 58x40 cm, löst blad
Ian Rusth, Swedish painter, born 1950.
1000
SEK 700
Monday September 9 2019
at 18:10:58
9/9 17:42:45