ART / Lithographs / Litographs 7542741
nr 754 2741
LITOGRAPHS (F)
2st på samma blad, sheet: 22x19, löst blad.
Mårten Andersson (f. 1934), 2st på samma blad, bladets mått: 22x19
Condition: löst blad
1200
SEK 700
Monday April 23 2012
at 17:34:38
23/4 17:27:36