ART / Etchings etc / Carborundumetsningar 10028003
nr 1002 8003
Carborundumetsningar
4 pcs, unidentified artist, signed, Lösa blad, 25 & 45 upplaga, sheet: 56x56 & 75x56,
4 st, Oidentifierad konstnär, signerad, Lösa blad, 25 & 45 upplaga, bladets mått: 56x56 & 75x56
800
SEK 300
Monday December 14 2015
at 18:22:22
10/12 22:08:27