ART / Lithographs / Litograph in colors 10974164
nr 1097 4164
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Lennart Jirlow (b. 1936), Man på cykel, Löst blad, 149/285, sheet: 61x85,
LITOGRAPH IN COLORS, Lennart Jirlow (f. 1936), Man på cykel, Löst blad, 149/285, bladets mått: 61x85
Lennart Jirlow, Swedish painter born in Stockholm 1936, dead 2020.
3000
SEK 2400
Monday Mars 20 2017
at 20:20:08
20/3 20:12:58
- Thema-auction
Mar 20
Read more about Grafik
Lennart Jirlow
Read more about Lennart Jirlow