ART / Oil paintings / Oil paintings 13351122
nr 1335 1122
Julia Strömberg
(1851-1920)
one pair, Julia Strömberg (1851-1920). Monogramsignerade -87, landscape with houses, pannå, 32x49,
OIL PAINTINGS, ett par, Julia Strömberg (1851-1920), Monogramsignerade -87, Landskap med hus. Olja på pannå, 32x49 cm
3000
SEK 1600
Monday June 29 2020
at 18:51:37
29/6 18:19:10
1.500 kr
29/6 18:20:38
- Thema-auction
Jun 29
Kvinnliga konstnärer
Read more about Kvinnliga konstnärer