KONST / Litografier / Färglitografier 10583502
*
nr 1058 3502
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 2 st. Bengt Landin (f. 1933), motivet: 45x33
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 september 2016
kl 19:50:33
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/9 15:52:28
1
150 kr
26/9 18:03:30
2
350 kr
26/9 19:45:23
3
300 kr
26/9 19:45:23
2
350 kr (Budbetjänt)
26/9 19:45:33
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Läs mer om Bengt Landin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt landin färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:57
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:56
*
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Läs om budbetjänten
Läs mer om Bengt Landin
nr 1058 3502
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografier, 2 st. Bengt Landin (f. 1933), motivet: 45x33
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 400 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 september 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/9 15:52:28 | 1 | 150 kr |
26/9 18:03:30 | 2 | 350 kr |
26/9 19:45:23 | 3 | 300 kr |
26/9 19:45:23 | 2 | 350 kr (Budbetjänt) |
26/9 19:45:33 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
Bengt Landin
Bengt Landin, svensk grafiker och mÃ¥lare född 1933 i Stockholm.Läs mer om Bengt Landin
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bengt landin färglitografier litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
9265 Färglitografier
2 st, Lars Grandin (1942-2010), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 19:57 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
3 juni kl 20:56