ART / Lithographs / Litographs in colors 14099234
nr 1409 9234
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
4 pcs, Oscar Reutersvärd (1915-2002), oramade lösa blad. Signed, numrerade, sheet: 28x36 - 33x44,
LITOGRAPHS IN COLORS, 4 st, Oscar Reutersvärd (1915-2002), oramade lösa blad. Signerade, numrerade, bladets mått: 28x36 - 33x44 cm
800
SEK 500
Monday August 2 2021
at 19:51:56
2/8 18:44:58
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd