KONST / Litografier / Färglitografi 13956465
nr 1395 6465
Tore Palm
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 10/250. Motivet: 23x21, yttermått inklusive ram: 38x35 cm
Tore Palm, svensk bildkonstnär född 1933.
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 3 maj 2021
kl 19:08:48
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)