ART / Oil paintings / Oil painting 13803056
nr 1380 3056
Bengt Arne Linderos
(1929-1989), Sverige
Bengt Arne Linderos (1929-1989), Sweden. Interiör med utsikt. Signerad BAL. Oil on canvas, 51x60, yttermått inklusive ram: 54x62 cm,
OIL PAINTING, Interiör med utsikt. Signerad BAL. Olja på duk, 51x60, yttermått inklusive ram: 54x62 cm
Bengt Arne Linderos (BAL), Swedish painter born 1929, dead 1989.
3000
SEK 2600
Monday February 22 2021
at 18:24:03
20/2 12:53:42
Bengt Arne Linderos
Read more about Bengt Arne Linderos