ART / Lithographs / Litograph 7347496
nr 734 7496
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Carsten Engström (1941-2004), Har jag en kropp eller är jag en kropp, HC-upplaga, sign. Engström, subject size: 51x37,
LITOGRAPH (F), Carsten Engström (1941-2004), Har jag en kropp eller är jag en kropp, HC-upplaga, sign. Engström, motivets mått: 51x37
Carsten Engström, Swedish painter, born 1941, dead 2004.
300
SEK 200
Monday January 16 2012
at 18:25:42
13/1 23:15:22
15/1 19:28:15
150 kr
Carsten Engström
Read more about Carsten Engström
Signe Persson-Melin (f. 1925)