ART / Lithographs / Litograph in colors 12837130
nr 1283 7130
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (1934-2019), Sweden. Signed. Ej numrerad, sheet: 59x84,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad. Ej numrerad, bladets mått: 59x84 cm
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
2000
SEK 3200
Monday October 21 2019
at 20:39:10
1.500 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.000 kr (Robot)
2.400 kr
3.000 kr
- Thema-auction
Oct 21
Read more about Grafik