ART / Lithographs / Litograph 7542031
nr 754 2031
Håkan Thorsén
(f. 1928), Sverige
Håkan Thorsén (b. 1928), 284/360, subject size: 63x48,
LITOGRAPH, Håkan Thorsén (f. 1928), 284/360, motivets mått: 63x48
Håkan Thorsén, Swedish painter born 1928.
Withdrawn
Monday April 23 2012
at 18:40:43