FURNITURE / Misc. Furniture / Utdragssäng 15965226
nr 1596 5226
Utdragssäng
19th century. (ram), painted (later), length: 180 cm. Width: 72 cm, wear, botten saknas.
1800-tal. (ram), senare bemålning, Längd: 180 cm. Djup: 72 cm
Condition: slitage, botten saknas
SEK 100
Monday February 5 2024
at 19:14:11
30/1 20:11:51