KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14997102
nr 1499 7102
Blandteknik
Asien. Signerad. Blandteknik, bildmått: 40x27 cm, yttermått inklusive ram: 53x40 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 18:46:00
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)