ÖVRIGT / Smycken / Hänge 16197054
nr 1619 7054
Hänge
+ brosch, 2 delar, 18k guld. Diameter: 2 cm, längd: 4 cm, vikt: 3,3g ca
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:18:15
1.500 kr
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 500 kr
Göteborg 500 kr
Helsingfors 500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Hänge
Kondition: slitage, skador
nr 1619 7054
Hänge
Kondition: slitage, skador
Utrop: | 1.500 kr |
Såld: | 1.600 kr |
måndag 13 maj 2024 |
- Vad kostar transporten
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 500 kr
Göteborg 500 kr
Helsingfors 500 kr
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 500 kr
Göteborg 500 kr
Helsingfors 500 kr