MÖBLER / Skåp & hyllor / Bokhylleskåp 10381102
*
nr 1038 1102
Bokhylleskåp
1950-tal, längd: 116 cm, djup: 41 cm, höjd: 170 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 18:57:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
10/5 21:32:31
1
500 kr
10/5 23:02:50
2
Vinnande bud
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylleskåp bokylla med skåp skåp skåp med bokhylla skåp med hyllor
-
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:18
*
Bokhylleskåp
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1102
Bokhylleskåp
1950-tal, längd: 116 cm, djup: 41 cm, höjd: 170 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
10/5 21:32:31 | 1 | 500 kr |
10/5 23:02:50 | 2 | Vinnande bud |
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bokhylleskåp bokylla med skåp skåp skåp med bokhylla skåp med hyllor
-
8244 Bokhylleskåp
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Laserat. Bredd..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:18