KONST / Litografier / Färglitografi 8034560
nr 803 4560
Färglitografi
Simon, "Barockfisk", signerad -88, PT, 50x73
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 28 januari 2013
kl 20:30:40
25/1 14:00:13
Simon Gate (1883-1945)