KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044190
nr 1604 4190
Stieg Jönsson, "Sommar på Skagen". Signerad, daterad -76, Utställd på Liljevalchs. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 47x57 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:47:59
100 kr
150 kr
200 kr