ART / Lithographs / Litograph 7528405
nr 752 8405
LITOGRAPH (F)
Peter Wahlbeck, 135/175, subject size: 60x46,
Peter Wahlbeck, 135/175, motivets mått: 60x46
600
SEK 100
Monday April 9 2012
at 17:23:10
9/4 10:29:17