KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16003119
nr 1600 3119
Hjalmar Arleman
(1880-1956), Sverige
Oljemålning, Porträtt. Signerad. Olja på pannå, 62x49 cm, yttermått inklusive ram: 83x71 cm
Utrop:
300 kr
måndag 26 februari 2024
kl 19:37:55
Hjalmar Arleman
Läs mer om Hjalmar Arleman