FURNITURE / Tables / Table 10583717
nr 1058 3717
TABLE
length: 106 cm, width: 76 cm, height: 74 cm, wear, damages.
längd: 106 cm, djup: 76 cm, höjd: 74 cm
Condition: slitage, skador
400
SEK 1200
Monday September 26 2016
at 20:33:22
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
700 kr
350 kr
400 kr (Robot)
500 kr
600 kr (Robot)
700 kr
700 kr (Robot)
800 kr
6
1.000 kr
6
1.100 kr (Robot)
1.200 kr
6