ART / Lithographs / Litographs in colors 9344374
nr 934 4374
LITOGRAPHS IN COLORS
2 pcs. Nils E Johansson, still life, numrerade och signerade, subject: 19x32 + 34x47,
2 st. Nils E Johansson, stilleben, numrerade och signerade, motivet: 19x32 + 34x47
SEK 250
Monday January 12 2015
at 19:57:21
200 kr
200 kr
200 kr (Robot)
Jan 12
e-auktion
Read more about e-auktion