ART / Lithographs / Silkscreen 7641528
nr 764 1528
SILKSCREEN (F)
signed, Bröllop, subject size: 50 x 40,
signerad, Bröllop, motivets mått: 50 x 40
SEK 150
Monday June 11 2012
at 17:16:29
8/6 16:44:20
100 kr
11/6 14:47:59