KONST / Litografier / Grafiskt blad 15989080
nr 1598 9080
Grafiskt blad
Sture Johansson, "Computer art IBM edition B04", ej signerad. Bildmått: 49,5x49,5, yttermått inklusive ram: 62x62 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 19 februari 2024
kl 19:10:31
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.200 kr