KONST / Litografier / Litografi 7451028
nr 745 1028
Harald Wiberg
(1908-1986), Sverige
Litografi, Harald Wiberg (1908-1986), 156/210, signerad, motivets mått: 33x45
Utrop:
700 kr
Såld:
550 kr
måndag 5 mars 2012
kl 19:41:15
350 kr
500 kr
Harald Wiberg
Läs mer om Harald Wiberg