KONST / Litografier / Färglitografi 12432112
nr 1243 2112
Egill Jacobsen
(1910-1998), Danmark
Färglitografi, Komposition. Signerad, numrerad 16/310. Motivet: 56x44 cm
Egill Jacobsen, dansk bildkonstnär född 1910, död 1998.
Utrop:
700 kr
Såld:
450 kr
måndag 25 mars 2019
kl 20:09:38
300 kr
400 kr