ART / Etchings etc / Wood engraving 12555121
nr 1255 5121
WOOD ENGRAVING
D Solomon, "The Thursday". Signed, dated 1995. Subject: 29x40,
D Solomon, "The Thursday". Signerad, daterad 1995. Motivet: 29x40
300
SEK 100
Monday May 20 2019
at 19:39:32
20/5 17:10:38