LIGHTING / Wall lamps / Wall sconces 15966054
nr 1596 6054
WALL SCONCES
one pair. Qvarfordts Intarsia, Mjölby. Mid 20th century. Intarsia och mässing. Figur. En lampett etikettmärkt Höjd: 31 cm, wear, märken, en ljushållare lös/skadad.
ett par. Qvarfordts Intarsia, Mjölby. 1900-talets mitt. Intarsia och mässing. Figur. En lampett etikettmärkt Höjd: 31 cm
Condition: slitage, märken, en ljushållare lös/skadad
SEK 350
Monday February 5 2024
at 19:37:28
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
WALL SCONCES
nr 1596 6054
WALL SCONCES
Estimate: | 500 |
Sold: | SEK 350 |
Monday February 5 2024 |