KONST / Litografier / Färglitografi 12544567
nr 1254 4567
Lars-Gunnar Nordström
(1924-2014), Finland
Färglitografi, "Rytmiskt-Accord". Signerad, numrerad 38/95, ca 70x44 cm
Lars-Gunnar Nordström, finländsk målare och skulptör född 1924, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:26:47
2.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
2.200 kr
3.200 kr
2.600 kr
2.800 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
Lars-Gunnar Nordström
Läs mer om Lars-Gunnar Nordström