ART / Etchings etc / Etching 10582179
nr 1058 2179
ETCHING
signed. 1979, 1/50, Betraktaren, subject: 31x49, vikskador, .
signerad. 1979, 1/50, Betraktaren, motivet: 31x49
Condition: vikskador,
800
SEK 100
Monday September 26 2016
at 19:54:58
22/9 22:43:33