KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12101011
nr 1210 1011
Michael Shevarjov
(f. 1958), Ryssland
Akvarell, Signerad, Stilleben, 53x73
Michael Shevarjov, rysk bildkonstnär född 1958.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 15 oktober 2018
kl 21:23:03
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr