KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16044478
nr 1604 4478
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Fjällmotiv. Signerad, daterad -47. Olja på pannå, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 50x59 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 mars 2024
kl 18:56:24
11/3 18:39:58