KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10605447
nr 1060 5447
Uno Stallarholm
(1894-1974), Sverige
Pastell, Uno Stallarholm (1894-1974), Porträtt, signerad, 45x35
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 3 oktober 2016
kl 18:20:53
29/9 18:49:25
Uno Stallarholm
Läs mer om Uno Stallarholm