ART / Etchings etc / Etchings 10141121
nr 1014 1121
Jan Ewemo
(f. 1938), Sverige
2 pcs. Jan Ewemo (b. 1938), numrerade och signerade, 1977, subject: 38x33,
ETCHINGS, 2 st. Jan Ewemo (f. 1938), numrerade och signerade, 1977, motivet: 38x33
Jan Ewemo, Swedish painter and graphic artist, born 1938.
SEK 350
Monday January 25 2016
at 19:28:26
100 kr
300 kr
300 kr
300 kr (Robot)