KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14222017
nr 1422 2017
Gösta Larsson
(1912-1978), Sverige
Oljemålning, Gamla Stan. Signerad, daterad 1967. Olja på pannå, 34x27 cm, yttermått inklusive ram: 44x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 september 2021
kl 20:23:19
150 kr
27 sep
Stockholm
Läs mer om Stockholm
Gösta Larsson
Läs mer om Gösta Larsson