MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 9366471
nr 936 6471
MIRROR
Gustavian style, height: 87, wear, damages.
Gustaviansk stil, höjd: 87
Condition: slitage, skador
400
SEK 600
Monday January 26 2015
at 19:46:04
100 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Robot)
350 kr
450 kr
500 kr
Den Gustavianska stilen