KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13464313
nr 1346 4313
August Lundberg
(1882-1946), Sverige
Oljemålning, Signerad, 1935, kustmotiv. Olja på pannå, 45x53cm
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 september 2020
kl 20:54:58
400 kr
700 kr
August Lundberg
Läs mer om August Lundberg