FURNITURE / Tables / Coffee table 11457118
nr 1145 7118
COFFEE TABLE
Folke Ohlson, 'Florida', teak, längd: 140 cm, djup: 65 cm, höjd: 56 cm, bruksslitage.
Folke Ohlson, 'Florida', teak, längd: 140 cm, djup: 65 cm, höjd: 56 cm
Condition: bruksslitage
800
SEK 300
Monday November 20 2017
at 19:18:13
20/11 18:18:41
- Thema-auction
Nov 20
Retro - 50/60-tal
Read more about Retro - 50/60-tal