ART / Lithographs / Litographs in colors 14099236
nr 1409 9236
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
2 pcs, Oscar Reutersvärd (1915-2002), Sweden. Signed, numrerade, oramade lösa blad, sheet: 70x50 - 77x56,
LITOGRAPHS IN COLORS, 2 st, Signerade, numrerade, oramade lösa blad, bladets mått: 70x50 - 77x56 cm
800
SEK 1500
Monday August 2 2021
at 18:50:15
350 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Robot)
1.000 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Robot)
1.300 kr
1.500 kr
Oscar Reutersvärd
Read more about Oscar Reutersvärd