ART / Lithographs / Litografisk affisch 13152019
nr 1315 2019
André Hambourg
(1909-1999), Frankrike
André Hambourg (1909-1999), France. 1964, no signature. Sheet: 75x54 cm,
Litografisk affisch, 1964, ej signerad. Bladets mått: 75x54 cm
André Hambourg, French painter born 1909, dead 1999.
800
SEK 500
Monday Mars 23 2020
at 20:25:33
2/3 21:35:17
- Thema-auction
Mar 23
Read more about Grafik
André Hambourg
Read more about André Hambourg