KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16107303
nr 1610 7303
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, man i turban, omkring 1900. Akvarell, bildmått: 21x17 cm, yttermått inklusive ram: 31x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 april 2024
kl 20:44:19
250 kr
250 kr