ART / Lithographs / Litograph in colors 9895491
nr 989 5491
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Peter Dahl (b. 1934), Död på fabriken, sheet: 43x28,
LITOGRAPH IN COLORS, Peter Dahl (f. 1934), Död på fabriken, bladets mått: 43x28
Peter Dahl, Swedish painter born 1934, dead 2019.
800
SEK 300
Monday October 26 2015
at 18:45:12
23/10 12:25:55
Peter Dahl (f. 1934)